tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 25 grudnia 2016

Tyszanin pisze wiersze - potrzebuje pieniędzy, by wydać tomik

Grzegorz Jacek od kilku lat hobbystycznie zajmuje się pisaniem wierszy. Do chwili obecnej pisał głównie "do szuflady". Jednak zawsze marzył o tym, by wydać własny tomik. Właśnie dlatego została założona zbiórka crowd fundingowa, dzięki której każdy może mu pomóc w realizacji tego marzenia.

Tyszanin pisze wiersze


Decyzję o chęci publikacji wierszy w tomiku pt. "Spowiedź pękniętego serca" Grzegorz Jacek podjął spontanicznie. - Książka to zbiór 40 wierszy, które są niejako przelaniem na papier, głównie negatywnych, uczuć związanych z różnymi, zazwyczaj przykrymi, doświadczeniami życiowymi. Aby zebrać środki na publikację utworzyłem zbiórkę crowdfundingową. Dlatego gorąco proszę, aby opowiedzieć o akcji swoim znajomym i zachęcam do nawet najdrobniejszych wpłat - mówi Grzegorz Jacek.

Kwota docelowa - 6000 zł - obejmuje cenę projektu okładki, zredagowanie, skład, łamanie i druk. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. - Każda złotówka jest dla mnie ważna i przybliża mnie do upragnionego celu, dlatego też za każdą wpłatę serdecznie dziękuję - dodaje autor tomiku.

Wpłat można dokonywać poprzez stronę: www.zrzutka.pl. Osoby, które chcą uzyskać więcej informacji na temat publikacji, a także te, które chcą wesprzeć zbiórkę, mogą skontaktować się z autorem tomiku pod numerem tel. 505-311-781 lub mailowo pod adresem: grzegorzjacek90@gmail.com

Elektroniczna wersja robocza tomiku dostępna jest na stronie: www.chomikuj.pl.

Grzegorz Jacek
Grzegorz Jacek chce wydać tomik swoich wierszy. · fot.


Grzegorz Jacek urodził się 3 kwietnia 1990r. w Tychach. Obecnie pracuje w dziale logistyki jednej z tyskich firm, wcześniej przez 14 miesięcy służył jako żołnierz zawodowy w 17. Wielkopolskiej Brygadzie Zmechanizowanej w Międzyrzeczu. W 2010 roku ukończył szkołę średnia o kierunku technik logistyk w Zespole szkół nr 6 technikum nr 5 - popularnie zwaną FSM. W 2011 roku startował w wyborach parlamentarnych z listy Nowej Prawicy w okręgu Katowice.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.