tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 2 lutego 2017

Mieszkańcy Tychów mogą już kupować meble z Ikei przez internet

Od 1 lutego mieszkańcy Tychów mogą zamówić meble znanej sieci przez internet z dostawą do domu. Ikea zbliża się także do uruchomienia kompleksowej sprzedaży w Polsce, która obejmie pełen asortyment.

ikea
Tyszanie mogą kupować meble Ikei przez internet · fot.


"Meble przez internet" są już dostępne we wszystkich miastach, w których obecne są sklepy stacjonarne. Początkowo to wrocławianie i opolanie jako pierwsi mogli skorzystać z zakupów online w IKEA. Od 1 lutego obszar został powiększony o kolejne miasta, w tym również Tychy.

- Zależy nam, aby każdy sposób zakupów, jaki wybiorą nasi klienci, był dla nich łatwy i wygodny. Dlatego wdrażając nowe rozwiązania, chcemy je dokładnie sprawdzać oraz na bieżąco usprawniać. Stąd podjęliśmy decyzję, aby internetową sprzedaż mebli wprowadzić początkowo w jednym regionie, a następnie rozwijać ją w kolejnych. Zwiększając w ten sposób zasięg, możemy zadbać o wysoką jakość - powiedziała Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce.

Aby dokonać zamówienia online należy najpierw sprawdzić dostępność dostawy w danej lokalizacji, wpisując swój kod pocztowy. Możemy także dowiedzieć się czy dany produkt jest dostępny w ramach nowego sposobu sprzedaży. Wystarczy na karcie produktu wybrać najbliższy sklep IKEA i kliknąć przycisk "sprawdź dostępność". Więcej szczegółów dotyczących procesu zamówienia znajduje się na stronie www.ikea.pl/mebleprzezinternet.

ikea
Obszar dostaw zamówień internetowych sklepów Ikea


Udogodnienie wprowadzone przez szwedzką sieć nie należy do najtańszych. Okazuje się, że dostawa mebli do naszego domu może kilkanaście razy przewyższyć ich wartość! Dla przykładu: jeśli ktoś z Tychów zamawia meble, od razu musi doliczyć koszt "zbierania produktów" w wysokości 60 zł. Dodatkowo za transport nawet najmniejszego mebla trzeba zapłacić 123 zł! I tak za kupno i dostawę stolika "Lack" o wartości 25 zł tyszanie muszą zapłacić aż 208 zł...

"Meble przez internet" są rozwiązaniem tymczasowym, które poprzedza otwarcie kompleksowego sklepu online. W jego ofercie znajdą się nie tylko meble, ale też większość dodatków, takich jak szklanki, koce czy pudełka. Uruchomienie sklepu planowane jest na koniec 2017 roku.

ab / tychy.info

REKLAMA

Komentarze