tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 14 maja 2017
  • 9 czerwca 2017

Festiwal Smaku - największe wydarzenie kulinarne w Tychach!

Za nami:

Po raz pierwszy w Tychach odbył Festiwal Smaku. Przez pięć dni od poniedziałku do piątku, tyskie restauracje oraz kawiarnie proponowały mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania.

Festiwal Smaku w Tychach - galeria dań · fot.


To była świetna okazja dla wszystkich mieszkańców Tychów i okolic, by wziąć udział w kulinarnej podróży. Każda z uczestniczących w wydarzeniu restauracja i kawiarnia przygotowała specjalne dania, które będzie można skosztować w specjalnych cenach - 10 zł za zestaw napój i deser oraz 20 zł za zestaw przystawka i danie główne.

- Najwyższy poziom kulinarny, różnorodność, kreatywność, świetna atmosfera, miła obsługa - to wszystkie cechy, które wyróżniają tyską scenę gastronomiczną. Festiwal Smaku będzie okazją, by spróbować nowych dań w ulubionych restauracjach i kawiarniach lub poznać zupełnie nowe miejsca i przekonać się o ich wysokim poziomie - tłumaczy Kamil Dutkiewicz, współorganizator wydarzenia.

Festiwal Smaku w Tychach - galeria dań · fot.


Lista uczestników:
1. W Międzyczasie - coffee&restaurant
2. Restauracja Huta Paprocka
3. Restauracja Joker
4. Restauracja Zielony Smok
5. Restauracja La Cantina Tychy
6. Gospoda pod Kogutem
7. U Przewoźnika Restauracja Przyjęcia
8. Ristorante Osteria le Botti
9. Misz Masz cafe & bistro
10. Grill Pub Tychy
11. słoik & kawa
12. Hotel Stara Poczta Tychy
13. Restauracja Kaya
14. Promenada / GRAMY
15. Ministerstwo Śledzia i Wódki - Tychy
16. Fastcoffee
17. Ale Tort - Pracownia Tortów Artystycznych
18. Kołdun i Kluska

Festiwal Smaku w Tychach - galeria dań · fot.


Wśród dań znalazły się w większości dania autorskie, oryginalne i zaskakujące zarówno treścią, jak i formą. Na festiwalowych smakoszy czekały niebanalne zupy oraz dania w tradycyjnej i nowoczesnej odsłonie. Nie zabrakło pysznych deserów w towarzystwie aromatycznej kawy. Serwowane dania były nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny były niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu.

- Na aktywnych uczestników Festiwalu Smaku czekać będą liczne nagrody od naszych partnerów - klubów fitness, gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, szkół tańca i wielu innych -  dodaje Kamil Dutkiewicz.

Festiwal Smaku w Tychach - galeria dań · fot.


Zapraszamy na oficjalną stronę: www.Festiwal-Smaku.pl oraz do śledzenia wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/pg/Festiwal-Smaku-Tychy-311636499261774/about/?ref=page_internal. Dostępna jest również aplikacja mobilna na Android gdzie znajdziecie wszystkie lokale biorące udział w festiwalu, dokładne menu ze zdjęciami oraz intuicyjną mapę z nawigacją.

Festiwal Smaku - największe wydarzenie kulinarne w

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.