tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 21 listopada 2017
  • 26 listopada 2017

Horror Room Amnesia - pierwszy Dom Strachów w Tychach!

Chcesz się przekonać się czy na prawdę lubisz horrory? Chcesz przekroczyć granicę swojego strachu? Czy Twoi Towarzysze pomogą Ci w sytuacji zagrożenia? Możesz się to sprawdzić odwiedzając Horror Room Amnesia - pierwszy Dom Strachów w Tychach!

Horror Room Amnesia


Gra o przetrwanie w Horror Room Amnesia odbywa się w całkowitej ciemności. Uczestnicy mają całkowity zakaz korzystania z jakichkolwiek własnych źródeł światła, a także jakichkolwiek rejestratorów dźwięku lub obrazu. Osoba, której zabraknie odwagi do kontynuacji gry, w każdym momencie może ją przerwać i opuścić Amnesię.

W grze mogą wziąć udział minimum dwie, a maksimum 8 osób. Odważnymi, którzy wezmą udział w rozgrywce mogą być jedynie osoby powyżej 14. roku życia. Chętni w wieku 12-14 lat mogą przekroczyć wrota Amnesii tylko pod opieką dorosłych.

Horror Room Amnesia


Horror Room Amnesia otwarty jest w piątek w godzinach 16.00-22.00, a także w sobotę i niedzielę w godzinach 14.00-22.00.

Jeden bilet za walkę o przetrwanie kosztuje 25 zł. Rezerwacja Amnesii na wyłączność dla drużyny maksymalnie 5-osobowej kosztuje 170 zł, zaś powyżej 5 osób - 220 zł. Rezerwacji można dokonać za pomocą strony internetowej, a także bezpośrednio pod numerem: 514-092-560.

- Opłaty pobieramy na karmę dla naszych bestii ograniczając w ten sposób ich apetyt na Twoją krew i mięso, więc płacisz w swoim i innych Odważnych interesie - informują właściciele Horror Room Amnesia.
Horror Room Amnesia - pierwszy Dom Strachów w Tych

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.