tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 22 listopada 2017
  • 9 grudnia 2017

Tychy w czołówce plebiscytu Kocham to Miasto - Miasto Roku 2017

Za nami:

Mieszkańcy wybrali 10 miast, które znajdują się w czołówce plebiscytu wspieranego przez HRS. Wśród nominowanych są Tychy, które nadal czekają na głosy swoich mieszkańców. Do zakończenia konkursu pozostało jedynie kilka dni, a każdy głos może zdecydować o wygranej.

Tychy w czołówce plebiscytu Kocham to Miasto-Miast
Tychy w czołówce plebiscytu Kocham to Miasto - Miasto Roku 2017


Imponujące widoki? Architektura, której nie ma nigdzie indziej? Wyjątkowe miejsca przyciągające turystów „Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, w którym mieszkańcy mogą pokazać, za co cenią swoje miasta. Zwycięskie miasto otrzyma wyjątkowy tytuł, statuetkę oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki plebiscytowi wiele osób może poznać uroki różnych regionów oraz zakochać się w pięknych polskich miastach.

W tym roku w pierwszej dziesiątce znalazły się Tychy, które nadal czekają na wsparcie swoich mieszkańców. Liczy się każdy głos. Pokażmy, za co kochamy nasze miasto.

Na Tychy można oddać codziennie jeden głos, wystarczy wejść na stronę: www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/. Warto uzasadnić swoją decyzję, ponieważ każdy komentarz bierze udział w konkursie. Na autorów najciekawszych opinii przewidziane są nagrody - aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 bony podarunkowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Głosować można do 9 grudnia 2017, a już 11 grudnia podane zostaną wyniki plebiscytu.

Tychy nominowane w plebiscycie „Kocham To Miasto -

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.