tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 17 grudnia 2017
  • 16 stycznia 2018

[WIDEO, ZDJĘCIA] 26. Finał WOŚP w Tychach - zebrano blisko 67 tys. zł!

W niedzielę, 14 stycznia na Ryneczku osiedla K odbył się 26. Finał WOŚP. Jego celem było pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W tym roku udało się zebrać 66.900 zł, ale to nie koniec, ponieważ przed nami pozostałe licytacje oraz „Hokej z gwiazdami”.

26. Finał WOŚP w Tychach - 14.01.2018 · fot.


Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czekało wiele atrakcji. Jedną z najważniejszych była kąpiel Morsów z Klubu Tyskie Sinice w specjalnie rozstawionym basenie, który ufundował Gemini Park Tychy. Rozgrzewkę dla Morsów przygotowała siłownia Apex Gym Tychy, a sprzęt do ćwiczeń zapewniła firma Decathlon z Mikołowa.

Loading...


Ponadto można było skosztować (za wrzutkę do puszki WOŚP) posiłków przygotowanych przez Restaurację Stadionova, która wraz z Kubą Tomaszczykiem (Finalistą Masterchef Junior) miała swoje stoisko podczas wydarzenia.

26. Finał WOŚP w Tychach - 14.01.2018 · fot.


Dodatkowo czekało wiele ciekawych przedmiotów przekazanych na licytację, a w Underground Pub odbywały się koncerty. O miłośników motoryzacji zadbał Tyski Ruch Klasyków. Tuż przed godziną 20.00 tradycyjnie można było zobaczyć „światełko do nieba” - pokaz Teatru Ognia.

Loading...


Wydarzenie swoim patronatem objął Prezydent Miasta Tychy - Andrzej Dziuba oraz Radny Miasta Tychy Michał Kasperczyk.

Underground Pub

43-100 Tychy
ul. Plac Korfantego 1

kom. 531373348

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.