tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 31 stycznia 2018
  • 1 lutego 2018

Mężczyzna poszukiwany za czynności seksualne przed małoletnią

11 stycznia przy ul. Dąbrowskiego w Tychach nieznany mężczyzna dopuścił się przestępstwa przeciwko wolności seksualnej małoletniej. W wyniku przeprowadzonych czynności został sporządzony portret pamięciowy sprawcy tego czynu.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie innej czynności seksualnej dokonanej na małoletniej w dniu 11 stycznia przy ul. Dąbrowskiego w Tychach tj. czyn z art. 200 § 4 k.k. (Karze określonej w § 3 podlega, kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.)

poszukiwany mężczyzna
fot.


Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku 30-40 lat, wzrostu około 180cm, szczupłej budowy ciała, posiadał na głowie lekko widoczne wybijające się ciemne włosy, na twarzy bardzo mały zarost (w rejonie żuchwy), na czole charakterystyczna blizna o długości 2-4cm, ubrany w granatową bluzę i granatowe dżinsy, sportowe buty z czerwonymi sznurówkami, miał przewieszoną przez ramię torbę koloru czarnego z napisem koloru białego NIKE.

W wyniku przeprowadzonych czynności został sporządzony portret pamięciowy sprawcy tego czynu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach: e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub tel. (32) 325-63-37, 997

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.