tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 24 lutego 2018
  • 26 lutego 2018

[WIDEO, ZDJĘCIA] Namiastka NHL w Tychach! Ice Girls zachwyciły kibiców

Kibice na polskich lodowiskach widzieli już bardzo wiele. Teraz zobaczyli jednak zupełnie inne oblicze Polskiej Hokej Ligi. W sobotę podczas meczu fazy Play-Off, GKS Tychy-TMH Polonia Bytom na lodzie zadebiutowała drużyna Ice Girls GKS Tychy! Zespół składający się z sześciu dziewczyn w trakcie meczu jest odpowiedzialny m.in za czyszczenie tafli z nagromadzonego śniegu.- Drużyny Ice Girls cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec roku zapytaliśmy Polski Związek Hokeja na Lodzie o możliwość zorganizowania czegoś takiego w Polsce. Kilka tygodni władze związku wprowadziły proponowane przez nas rozwiązanie. Chcieliśmy dostarczyć naszym kibicom dodatkowej rozrywki w trakcie przerw. Jestem przekonany, że drużyna ICE Girls GKS Tychy przypadnie wszystkim do gustu - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Dziewczyny pojawiają się na lodzie w trakcie Power Breaku. Jest to przerwa reklamowa, która jest wykorzystywana do czyszczenia lodu. W trakcie 90 sekund drużyna Ice Girls wyposażona w łopaty do śniegu i specjalne pojemniki wyrusza na lód. Dziewczyny sprzątają taflę z nagromadzonego śniegu w okolicach band oraz pola bramkowego.

Namiastka NHL w Tychach! Ice Girls zachwyciły kibiców - 24.02.2018 · fot.


- Dla naszego zespołu przygotowaliśmy specjalne stroje, pojemniki i logo drużyny. Wszystkie dziewczyny muszą przede wszystkim potrafić jeździć na łyżwach. Przed pierwszym występem był oczywiście trening, bo drużyna w trakcie trwania meczu ma odpowiedzialne zadanie. W Stanach Zjednoczonych drużyny Ice Girls są niezwykle popularne. W lidze NHL zespół składa się z kilkudziesięciu dziewczyn, które występują w roli cheerleaderek, prowadzą konkursy czy odwiedzają dzieci w szkołach i szpitalach - dodaje Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

W Tychach rolą Ice Girls jest nie tylko czyszczenie tafli. Przed meczem dziewczyny zagrzewają kibiców do dopingu oraz "eskortują" zawodników na lodzie. W trakcie meczu przez cały czas dopingują zespół.

Partnerem Ice Girls GKS Tychy są Crafty Cuts i Agencja Promocyjno - Reklamowa NOL-TYCHY.

Loading...

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.