tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 28 lutego 2018
  • 3 marca 2018

Gemini Park Tychy już wkrótce otworzy swoje drzwi!

Oczekiwane przez mieszkańców Górnego Śląska centrum handlowe Gemini Park Tychy już wkrótce otworzy swoje drzwi! Dotychczasowe informacje wskazywały na wiosnę tego roku. We wtorek wieczorem w sieci pojawiły się zdjęcia z wnętrz obiektu i informacja o tym, że Gemini Park zostanie otwarte w drugiej połowie marca. Po publikacji tej informacji na portalu tychy.info, skontaktowało się z nami biuro prasowe, które podało, że oficjalna data otwarcia nie jest jeszcze znana i zostanie podana do wiadomości publicznej w najbliższym czasie.

Gemini Park Tychy z lotu ptaka - 10.2017 · fot.


O planowanym terminie otwarcia Gemini Park Tychy poinformowała jedna z osób fotografujących wnętrza obiektu, a także wizytę Rafała Sonika. Wiadomość ta, która pojawiła się na Facebooku, została jednak usunięta przez autora w środę ok. godziny 10.00. Równocześnie biuro prasowe poinformowało nas, że oficjalna data otwarcia nie jest jeszcze znana i zostanie podana do wiadomości publicznej w najbliższym czasie.

Na otwarcie nowego centrum handlowego Gemini Park Tychy czeka wielu tyszan. Będzie to jedno z najnowocześniejszych obiektów handlowych w Polsce o powierzchni 36.600 mkw., na której znajdzie się ponad 130 sklepów. Deweloper już dziś rozważa rozbudowę obiektu i powiększenie strefy rozrywkowo-restauracyjnej o dodatkowe 6 tys. mkw., na których pojawi się m. in. nowoczesne kino.

Jakie sklepy będą w Gemini Park Tychy?Tenant mix Gemini Park Tychy stworzą m.in. Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, H&M, TK Maxx, Big Star, Diverse, 4F, Martes Sport, Good Label, Silesia Jeans, Smyk, Coccodrillo, KiK, Pepco, Vistula, Wólczanka, Lavard, Ochnik, Wojas, Ryłko, CCC, Deichmann, Triumph, Gatta, Apart, W.Kruk, Yes, Swiss, Time Trend, Q&Q, Inglot, Ziaja, Rossmann, Hebe, Empik, Księgarnie Świat Książki, Kolporter, delikatesy Piotr i Paweł, RTV Euro AGD, Jysk, Komfort, Komfort Łazienki, Home&Deco.

Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. KFC, McDonald’s, restauracja Olimp, Companeros, Lodomania czy Kebab by Olimp. Z kolei sektor usługowy będą reprezentować m.in. biura podróży Rainbow Tours, Tui, Itaka, Coral Travel Wezyr Holidays, optyk Lucky Look oraz Vision Express, Orange, T-Mobile, Play, Plus, Smart Connect, E-Smoking World, Pralnia Wicher, Myjnia Samochodowa. Ofertę galerii poszerzą także najemcy z branży rozrywkowej, jak np. sieć klubów fitness Fabryka Formy.

Lokalizacja Gemini Park Tychy

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.