tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 17 maja 2018
  • 20 czerwca 2018

Koniec biletów papierowych, czas na wyrobienie karty ŚKUP

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach przypomina wszystkim pasażerom, że 31 maja została zakończona sprzedaż biletów 30-dniowych w wersji papierowej. Z kolei w niedzielę, 24 czerwca nastąpi zakończenie sprzedaży papierowych biletów 7-dniowych. Od 1 lipca zakup biletów 7-dniowych oraz dobowych będzie możliwy tylko i wyłącznie na kartę ŚKUP.

Przypominamy, iż w Tychach spersonalizowane karty ŚKUP można bezpłatnie uzyskać w dwóch Punktach Obsługi Klienta, usytuowanych przy:
- ul. Konfederatów Barskich 19
- ul. Dąbrowskiego 87
czynnych w dni robocze od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Lista wszystkich Punktów Obsługi Klienta, gdzie można złożyć wniosek o kartę znajduje się tutaj.

Bilety długookresowe oraz średniookresowe, można zarejestrować na karcie ŚKUP, m. in. w Kolekturze Biletowej MZK Tychy przy ul. Bocheńskiego 4, a także w 23 punktach ajencyjnych zlokalizowanych na terenie Tychów, oraz w Mikołowie, Łaziskach, Orzeszu, Ornontowicach, Żorach, Bieruniu, Oświęcimiu. Pełna lista punktów ajencyjnych znajduje się tutaj.

W wyżej wymienionych punktach można również dokonać aktywacji biletów okresowych i 7-dniowych zakupionych poprzez portal.kartaskup.pl.

BM / tychy.info, źródło: MZK Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.