tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 23 czerwca 2018

[ZDJĘCIA] Kierująca BMW uderzyła w budynek przy ulicy Sienkiewicza

22 czerwca około godziny 18.50 na ulicy Sienkiewicza doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem BMW kobieta wjechała swoim pojazdem w ogrodzenie posesji uszkadzając przyłącze elektryczne, ogrodzenie i zatrzymała się po uderzeniu w budynek.

Kierująca BMW uderzyła w budynek przy ulicy Sienkiewicza - 22.06.2018 · fot.


Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy (GBA, GCBARt, SCRt), patrole policji oraz ZRM. Ruch na ulicy Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ulicą Biblioteczną do ul. Kapicy został całkowicie wstrzymany. Kierująca BMW kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie do szpitala na dokładniejsze badania. Na miejsce zdarzenia przybył również oficer operacyjny z KM PSP Tychy (SLRr).

Dodatkowo na miejsce wezwane zostało pogotowie energetyczne, którego pracownicy zajęli się naprawą przyłącza elektrycznego. Do usunięcia pojazdu strażacy musieli użyć poduszek pneumatycznych. Uszkodzony pojazd został odholowany przez pomoc drogową. Budynek został również sprawdzony przez inspektora nadzoru budowlanego - brak zagrożenia. Tyscy Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

ab / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.