tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 14 lipca 2018

Tragedia na Batorego. Kobieta prawdopodobnie wypadła z okna

W piątek, 13 lipca około godziny 4.45 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie dotyczące zakrwawionej kobiety, która leży na chodniku przy wejściu do klatki schodowej jednego z budynków wielorodzinnych przy ul. Batorego w Tychach. Na miejsce wysłany został podległy patrol.

Tragedia na Batorego. Kobieta prawdopodobnie wypad
Tragedia na Batorego. Kobieta prawdopodobnie wypadła z okna · fot.


Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zastali załogę pogotowia ratunkowego, która udzielała kobiecie pierwszej pomocy. Niestety 52-latce nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Dodatkowo na miejsce wezwany został zastęp straży pożarnej z parawanem, aby odgrodzić ciało denatki. Na miejscu pracował prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Kobieta najprawdopodobniej wypadła z półpiętra pomiędzy II a III piętrem. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA