tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 17 lipca 2018
  • 2 września 2018

[ZDJĘCIA] Festiwal "Rock na Plaży" na Paprocanach

Za nami jubileuszowa, piąta edycja „Rocka na Plaży Paprocany”. Festiwal na dobre zadomowił się na wschodnim nabrzeżu jeziora, gdzie i tym razem, na Dzikiej Plaży Paprocany, rozbrzmiewały mocne, rockowe dźwięki.

„Rock na Plaży Paprocany” - Dżem - 1.09.2018 · fot.


Usłyszeliśmy legendy rocka: zagrali dla nas Dżem i Cree, a także TSA z nowym wokalistą, znanym z programu "The Voice of Poland", Damianem Michalskim. Miłośnicy mocnych brzmień nie zawiedli się ilością gitar i fuzjami występujących na scenie, jak ma to miejsce w kluczowych momentach Rocka na Plaży, który kolejny raz przyciągnął fanów rocka i bluesa z całego kraju.

„Rock na Plaży Paprocany” - Cree - 1.09.2018 · fot.


„Rock na Plaży Paprocany” - TSA - 1.09.2018 · fot.


Rock na Plaży Paprocany 2018 był też okazją dla młodych kapel, które biorąc udział w Przeglądzie Konkursowym, mają szansę wystąpić na jednej scenie z legendarnymi grupami oraz skonfrontować się z artystami o wieloletnim doświadczeniu oraz zdobyć nagrodę finansową.

„Rock na Plaży Paprocany” - Biegun zachodni - 1.09.2018 · fot.


"Rock na Plaży Paprocany" - Karen's Diet - 1.09.2018 · fot.


Eliminacje do głównego konkursu kapel wygrały zespoły Audioties i Vermis, wytypowane przez jury złożone z przedstawicieli zespołów Cree i Dżem oraz Piotra Barona z radiowej Trójki. Do grona konkursowiczów dołączyła także tyska Paganda, będąc laureatem Tyskich Eliminacji do Rocka na Plaży, które odbyły się podczas Niedzieli Rockowej 5 sierpnia na Placu Baczyńskiego.

„Rock na Plaży Paprocany” - audioties - 1.09.2018 · fot.


„Rock na Plaży Paprocany” - Paganda - 1.09.2018 · fot.

new, BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA