tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 27 lipca 2018
  • 30 lipca 2018

[ZDJĘCIA] Upalny Tyski Jarmark Staroci

Łatwego życia nie mieli w minioną niedzielę wystawcy i klienci organizowanych przez Inicjatywę Tyską targów antyków i rzeczy używanych. Mimo lejącego się z nieba skwaru na Placu Targowym ks. Kapicy pojawiło się wielu amatorów staroci.

Tyski Jarmark Staroci - 29.07.2018 · fot.


Porcelana, stare książki, płyty winylowe, oświetlenie, mosiężne przedmioty, kolekcje drewnianych zabawek, sztuka ludowa - to i jeszcze więcej można było podziwiać podczas wczorajszej edycji odbywającego się cyklicznie dzięki Inicjatywie Tyskiej Jarmarku Staroci. Mimo wyjątkowo upalnej pogody nie zabrakło czekających na unikatowe okazy fanów starych przedmiotów.

- Mnie pogoda niestraszna, szczególnie, że właśnie na tyskim targu często znajduję przedmioty, które nie pojawiają się na innych tego typu jarmarkach w regionie - powiedział nam pan Jan, który przyjechał aż z Krakowa. Organizatorem Tyskiego Jarmarku Staroci i Rzeczy Używanych jest Inicjatywa Tyska.

ups, BM, joa / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA