tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 4 sierpnia 2018
  • 4 września 2018

Ogień strawił mieszkanie młodej rodziny. Trwa zbiórka pieniędzy

W poniedziałek, 30 lipca około godziny 15.45 w wyniku uderzenia pioruna w dach spłonęło poddasze budynku wielorodzinnego przy ulicy Cienistej w Tychach. Pożar zabrał cały dobytek młodej rodziny z Tychów. Teraz w Internecie prowadzona jest zbiórka pieniędzy, która pomoże rodzinie stworzyć na nowo bezpieczne miejsce do życia.

Pożar mieszkania na ul. Cienistej w Tychach - 08.2018 · fot.


- Jesteśmy młodym małżeństwem wychowującym dwójkę wspaniałych dzieci: córka - lat 6, syn - 14 miesięcy, których kochamy ponad wszystko. W jednej chwili ogień pozbawił nas dachu nad głową a wszystko co było w mieszkaniu obróciło się w pył - czytamy na stronie zbiórki. - Dziś, gdy powoli opadają emocje po tragedii, pragniemy Was prosić o pomoc, aby móc odbudować mieszkanie i stworzyć bezpieczne warunki dla naszych dzieci, które zapewne długo nie zrozumieją, co stało się tego dnia w naszym mieszkaniu.

Żywioł zniszczył wszystko co mieli. Priorytetem dla rodziny jest odbudowanie mieszkanie, w którym gwarantem będzie bezpieczeństwo, miłość i wzajemne oddanie.

Pożar mieszkania na ul. Cienistej w Tychach - 08.2018
Pożar mieszkania na ul. Cienistej w Tychach - 08.2018 · fot.


- Mamy silną wolę i chęci... ale brakuje nam w tym miejscu Waszej pomocnej dłoni. Jedyną szansą jesteście Wy, nasi wspaniali aniołowie, bez których to wszystko się nie uda. Prosimy o wpłaty darowizn, udostępnianie apelu dalej - prosi rodzina. - Każda wpłacona złotówka to szansa na powrót do naszego bezpiecznego mieszkania, dlatego tak ważna jest Wasza pomoc, która ofiarowana w najmniejszej formie, składa się na olbrzymią siłę, która pozwoli stanąć naszej rodzinie na nogi.

- Pomagając zamieniasz nasze łzy rozpaczy na łzy radości i szczęścia, odwracasz dzieło zniszczenia, jakiego dokonał ogień. Wpłacając darowiznę budujesz nie tylko nasze mieszkanie, ale i nasze ŻYCIE i sprawiasz, że ogień, który zabrał nam wszystko, będzie już tylko bijącym z ogniska domowego, wnoszący ciepło i bezpieczeństwo naszych dzieci i całej rodziny - czytamy w apelu.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA