tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 25 września 2018
  • 29 września 2018

Biedronka w Gemini Park Tychy już otwarta

W piątek, 28 września br., o godz. 8:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w centrum handlowym Gemini Park przy ul. Towarowej 2C w Tychach. Klienci znajdą w nim stoisko z bogatym wyborem świeżych mięs, wędlin, serów i wyrobów garmażeryjnych. Jest to 7. placówka sieci Biedronka w Tychach.

Biedronka w Gemini Park Tychy już otwarta


Sala sprzedaży nowego sklepu wynosi ok. 1000 m2, znajduje się w nim 5 kas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w nowej placówce sieć oferuje poszerzony asortyment produktów świeżych - mięs, wędlin, serów, a także wyrobów garmażeryjnych - eksponowanych na specjalnie wyodrębnionych ladach.

- Placówka w Gemini Park Tychy jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji od poprzedniego najemcy, sieci Piotr i Paweł. Sklep został przez nas przygotowany do otwarcia w nowym formacie zaledwie w ciągu kilku dni. Placówka wyróżnia się spośród naszych dotychczasowych sklepów. Jako jedna z nielicznych posiada oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami oraz wyrobami garmażeryjnymi, które są nowością w ofercie Biedronki - mówi Paweł Włodarczyk, Dyrektor Operacyjny Makroregionu w Jeronimo Martins Polska.

Klienci nowej placówki mogą codziennie korzystać z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także licznych promocji, ofert czasowych i programu lojalnościowego „Moja Biedronka”.

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje od 28 września do 4 października br. lub do wyczerpania zapasów.
Nowy sklep Biedronka w Tychach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe - w tym w najbliższą niedzielę 30 września - od 9:00 do 20:00.

Biedronka w Gemini Park Tychy


Placówka w Tychach jest jedną z pięciu przejętych przez sieć Biedronka lokalizacji, działających do tej pory pod szyldem Piotr i Paweł. Pozostałe, które dołączyły do liczącej ponad 2830 sklepów sieci Biedronka, znajdują się we Wrocławiu (dwa punkty), Poznaniu i Kaliszu.
Kontakt

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA