tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 31 października 2018
  • 1 listopada 2018

[ZDJĘCIA] Najzdolniejsi uczniowie z Tychów z nagrodami

W poniedziałek, 29 października na deskach Teatru Małego odbyła się III Tyska Gala Najzdolniejszych Uczniów, która jak co roku jest ukoronowaniem ciężkiej pracy dzieci i młodzieży, uczniów i absolwentów tyskich szkół.

III Tyska Gala Najzdolniejszych Uczniów - 29.10.2018 · fot.


Ponad 120 uczniów odebrało wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i sukcesy artystyczne z rąk zastępcy prezydenta Tychów, Igora Śmietańskiego oraz przewodniczącego Rady Miasta Tychy, Macieja Gramatyki. Podczas Gali nagrody rzeczowe oraz dyplomy otrzymało 32 stypendystów “Tyskich Orłów” oraz 6 stypendystów “Lidera Zawodu”.

Na scenie pojawili się także beneficjenci stypendiów Prezesa Rady Ministrów, stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego, stypendyści III edycji projektu Śląskie- Inwestujemy w talenty. Również oni otrzymali upominki i listy gratulacyjne od włodarzy Miasta Tychy. Gratulacje odebrali też laureaci konkursów przedmiotowych, medaliści mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportu, laureaci międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów plastycznych oraz uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w innych dziedzinach.

Organizatorem Gali było Miejskie Centrum Oświaty w Tychach.

BM / tychy.info, źródło: Tyski Portal Oświatowy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.