Najpopularniejsze

• 20 lutego 2019
  • wyświetleń: 1542

Porażka tyszan w Gdańsku. W rywalizacji do 4 zwycięstw remis 1:1

Zryw w trzeciej tercji nie wystarczył. Niestety tyszanie z Gdańska wracają z porażką. MH Automatyka Gdańsk od pierwszych sekund meczu przycisnęła trójkolorowych, którzy przespali pierwszą tercję i później musieli gonić wynik. W rywalizacji do czterech zwycięstw remis 1:1. W piątek kolejny mecz, tym razem w Tychach.

MH Automatyka Gdańsk - GKS Tychy 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
1:0 Josef Vitek - Petr Polodna (00:42)
2:0 Jan Steber - Petr Polodna - Robin Maly (13:06)
3:0 Aleksandr Golovin - Vladislav Yelakov - Yegor Rozhkov (31:03)
3:1 Jarosław Rzeszutko - Adam Bagiński - Andrei Mikhnov (45:25)
3:2 Filip Komorski - Kamil Górny - Mateusz Bryk (49:59)
4:2 Szymon Marzec - Maciej Rompkowski - Mateusz Danieluk (51:27)
5:2 Yegor Rozhkov - Aleksandr Golovin - Konstantin Tesliukevich (59:23) do pustej bramki

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Pociecha, Ciura; Sykora, Cichy, Szczechura - Górny, Bryk; Klimenko, Rzeszutko, Bagiński - Kotlorz, Novajovsky; Yafimenka, Komorski, Mikhnov - Kolarz, Kogut, Gościński, Galant, Witecki.