tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 6 czerwca 2019
  • 2 lipca 2019

[ZDJĘCIA] Dwa dni zabawy! Święto Miasta Tychy m. in. z Nosowską!

Dwa dni koncertowania, osiem zespołów i wiele innych atrakcji - to wszystko odbyło się w weekend pod „Żyrafą”, w ramach Święta Miasta Tychy.

Święto Miasta Tychy - 29.06.2019 · fot.


W Tychach od początku czerwca z okazji Święta Miasta odbywały się różne wydarzenia m.in. Metropolitalne Święto Rodziny, koncert muzyki filmowej Jana P. Kaczmarka, Dzień Zdrowia na placu Baczyńskiego, a ich podsumowaniem i finałem była dwudniowa zabawa na placu pod „Żyrafą”.

Święto Miasta Tychy - 30.06.2019 · fot.


W sumie na scenie zobaczyliśmy osiem zespołów. W pierwszym dniu wystąpili: Marcelina, laureaci przeglądu „Dla Tych Zagrają - Nowa Fala Tyskich Brzmień” - zespół 4 Generacje, a także Mikromusic i Bitamina. Drugi dzień rozpoczął się od przedstawienia teatralnego dla dzieci w wykonaniu Teatr Trip, a następnie zaplanowano koncerty zespołów OldBreakout, Smth on point i Pan Pozor Orkiestra. Na zakończenie imprezy wystąpiła gwiazda wieczoru - Nosowska.

Nosowska
Nosowska gwiazdą Święta Miasta Tychy - 30.06.2019 · fot.


Oprócz koncertów, na dzieci czekało wesołe miasteczko, zajęcia sportowe i animacje, a na dorosłych strefa NGO i strefa gastronomiczna - foodtrucki.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA