tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 1 września 2019
  • 20 września 2019

Koncert gwiazd znanych i lubianych z telewizji w Teatrze Małym

Za nami:

Zapraszamy na Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji, który przeniesie Państwa w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tą podróż zabiorą Państwo znani artyści z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu  poprowadzi  dla Państwa pół żartem pół serio  prezenter radiowy i telewizyjny  Andrzej Miś.

Kup bilet

Piątek, 20 września 2019 o godz. 18:00

Teatr Mały
ul. ks. kard. Hlonda 1, Tychy


Na scenie Teatru Małego w Tychach specjalnie dla Państwa wystąpią:

Kola i Jula
to dwie urocze wokalistki znane od lat, które potrafią zaczarować swoim śpiewem. Kornelia od lat związana z muzyką. Śpiewała w Zespole Pieśni i tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich. Obecnie od 11 lat prowadzą cieszący się ogromną popularnością Koncert Życzeń w Telewizji oraz rozwijają nieustannie swoją twórczość muzyczną. Najpopularniejszymi ich utworami to piosenka Życie to Dar, Serce nie Kłamie, Kwiaty, Skarbonka. Kola i Jula to na pewno duet, który zostanie Państwu na długo w pamięci.

Duo Fenix czyli Dwa Fyniki to twórcy takich piosenek jak "Przeznaczenie", Na krawędzi dnia", "Kwiatuszku". Na ich repertuar składają się piosenki biesiadne, kabaretowe. Krysia i Waldi to przede wszystkim duet który ma żywy dialog z publicznością. Rozbawią i zaproponują świetną zabawę. Zespól ten od ponad 20 lat koncertuje w kraju i za granicą prezentując swój dorobek artystyczny.

Beata Mańkowska - Znana wcześniej tylko z recitali muzyki klasycznej, postanowiła wejść na śląski rynek z utworami rozrywkowymi, pisząc do nich swoje autorskie teksty. Muzykę i aranżację tworzy Adam Kłos - gitarzysta zespołu "Piersi". W tej dziedzinie muzycznej odnosi swoje sukcesy. W lutym 2017r. otrzymał II miejsce w Plebiscycie na Śląski Szlagier Roku 2016 Radia Fest.  10 grudnia 2017 r. podczas "Świątecznej Gali Volksmusik" w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Beata odebrała kolejną prestiżową nagrodę Złoty Laur za Przebój Roku 2017 w kategorii pop za utwór "Splecione dłonie".

Kamil Roch Karolczuk i Joanna Wojtaszewska przeniosą Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze duety miłosne, które każdy z nas zna i nuci... ale także Operetka na śląską nutę? Właśnie tak, to będzie Hit wieczoru...

Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji


Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji

Zapraszamy na Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji, który przeniesie Państwa w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tą podróż zabiorą Państwo znani artyści z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu poprowadzi dla Państwa pół żartem pół serio prezenter radiowy i telewizyjny Andrzej Miś.


Kup bilet

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info, źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA