tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 16 września 2019
  • 22 września 2019

Ruch wahadłowy w weekend na drodze krajowej nr 44

Za nami:

Już w najbliższą sobotę - 21 września - planowane jest wprowadzenie tymczasowej zmiany organizacji ruchu na kolejnym fragmencie przebudowywanej w Tychach drogi krajowej nr 44. Chodzi o około 700-metrowy odcinek pomiędzy ulicą Długą a Kościelną, gdzie przez ten weekend obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Na tym nie koniec zmian.

Najbliższa zmiana organizacji ruchu na DK44 wiąże się z wprowadzeniem ruchu wahadłowego na fragmencie pomiędzy ulicą Długą a Kościelną. Ma to pozwolić wykonawcy wznowić robót bitumiczne, a przypomnijmy, że na tym odcinku do ułożenia została już tylko ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu. By zminimalizować utrudnienia w ruchu, prace prowadzone będą w czasie weekendu: od soboty (21.09) do niedzieli (22.09) w godzinach od 6:00 do 18:00.

Kolejnych utrudnień należy spodziewać się na fragmencie pomiędzy węzłem Wartogłowiec a ul. Długą. Tu również wprowadzony zostanie ruch wahadłowy i będzie on obowiązywał w ostatni weekend września - od soboty (28.09) do niedzieli (29.09) także w godzinach od 6:00 do 18:00.

Co ważne, w obu przypadkach roboty są ściśle uzależnione od warunków atmosferycznych, a to oznacza, że terminy mogą ulec przesunięciu.

ab / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA