tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 2 marca 2019
  • 22 marca 2019

Leo Express wraca na tory. Od 22 marca znów dojedziemy do Pragi

W piątek, 22 marca Leo Express wznowi połączenie kolejowe Kraków - Praga przez Tychy. Zawieszenie kursów było spowodowane remontami polskich torów.

pociąg LEO Express
Leo Express wraca na tory. Od 23 marca znów dojedziemy do Pragi · fot.


Od tego tygodnia w systemie rezerwacji Leo Express wznowiono sprzedaż biletów na połączenia z Krakowa do Pragi. Pierwszy kurs pociągu zaplanowany jest na piątek, 22 marca. Do 28 czerwca pociąg kursować będzie weekendowo, natomiast w kolejnych miesiącach częstotliwość połączeń zostanie zwiększona, a linia funkcjonować będzie codziennie.

Całość połączenia przemyślana została tak, aby umożliwić klientom zwiedzanie w trybie tzw. euroweekendów, bez potrzeby pobierania dodatkowego urlopu. Pociąg wyjeżdża z Krakowa w sobotę o 5:04, w Pradze melduje się o 11:39. W drogę powrotną z Pragi możemy udać się w niedzielę o 16:09, dojeżdżając do Krakowa o 22:52. Kurs z Pragi do Krakowa będzie realizowany również w piątki, a z Krakowa do stolicy Czech - w poniedziałki.

Ceny w jedną stronę już od 57 zł.

Rozkład jazdy:


ab, BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA