tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 10 maja 2019
  • 11 maja 2019

[ZDJĘCIA] Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji

Policjanci z tyskiej komendy kilka dni temu ponowili apel do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu dwojga zaginionych tyszan. Okazuje się, że tak osób jest więcej. Choć są w różnym wieku i zaginęli w różnym czasie to łączy ich jedno - do dziś nie udało się ich odnaleźć. Wśród ponad 160 zaginionych osób w bazie śląskiej policji znalazło się siedmioro mieszkańców Tychów.

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Tychach wraz z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach wciąż poszukują siedmiorga tyszan, którzy zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach i od lat nie ma z nimi kontaktu.

Jeśli nasi czytelnicy rozpoznają którąś z osób, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Tychach - osobiście, dzwoniąc pod numer (0-32) 219 13 75 lub wysyłając maila na adres: komendant@tychy.slaska.policja.gov.pl.

Nie tylko policja. Fundacja ITAKA pomaga w poszukiwaniach

Fundacja ITAKA już od 20 lat ma wielki udział w poszukiwaniach osób zaginionych z całej Polski. Aby przekazać o nich informacje wolontariuszom fundacji wystarczy skontaktować się z Fundacją ITAKA.
Linia Wsparcia (22 654 70 70) i Telefon w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka (116 000) czynne są:
  • od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-17.00.
  • w każdą sobotę i niedzielę w godz. 11.00-13.00.


Osoby, którym nie uda się skontaktować z Fundacją w ustalonych terminach mogą skontaktować się mailowo: biuro@zaginieni.pl lub wysyłając zgłoszenie na adres: Fundacja Itaka, 00-958 Wwa 66, skr. pocztowa 127.

Zaginieni - Tychy:

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Jan Hanusek


Jan Hanusek
W bazie zaginionych od 12 grudnia 2012, ur. 1956, drugie imię: Antoni, wzrost: 176-180 cm, kolor oczu: CIEMNE.
W chwili zaginięcia ubrany w ciemne spodnie i czarny sweter.
Rysopis: waga ponad 90 kg, ramiona długie, włosy proste, krótkie, ciemne, uczesanie z przedziałkiem, szyja krótka, widoczne ubytki uzębienia, wargi cienkie, uszy wyraźnie przylegające, duże, nos średni, prostolinijny, koniuszek nosa gruby, nogi krótkie, oczy wąsko rozstawione, normalnie osadzone, czoło średnie, wysokie, palce rąk grube, długie, dłonie duże, cera blada, twarz owalna, brak zarostu
INNE CECHY OSOBOWE: grupa krwi 0 RH +

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Marek Kacprowski


Marek Kacprowski
W bazie zaginionych od 2 czerwca 2016 roku, ur. 1956, drugie imię: Andrzej, wzrost: 176-180 cm, kolor oczu: JASNE.
W chwili zaginięcia miał na sobie spodnie typu jeans niebieskie, buty beżowe i bluzkę koloru granatowego, koszulę z długim rękawem w pasy pionowe ciemne i jasne, czapeczkę z daszkiem koloru czarnego
Rysopis: waga ponad 90 kg, sylwetka otyła, włosy krótkie, jasne, widoczne ubytki uzębienia

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Andrzej Kokoszka


Andrzej Kokoszka
W bazie zaginionych od 12 grudnia 2012, ur. 1959, drugie imię: Roman, wzrost: 171-175 cm, kolor oczu: JASNE.
Rysopis: sylwetka szczupła, wysmukła, włosy proste, krótkie, ciemne, uszy wyraźnie przylegające, średnie, nos duży, prostolinijny, blizna po ranie ciętej na stopie, czoło wysokie, twarz trójkątna, wąsy

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Krzysztof Kowalski


Krzysztof Kowalski
W bazie zaginionych od 12 grudnia 2012, ur. 1969, drugie imię: Adam, wzrost: 186-190 cm, kolor oczu: JASNE.
W chwili zaginięcia miał na sobie kurtkę skóropodobną, granatową marynarkę, dżinsy, adidasy. Nosi okulary fotochromowe.
Rysopis: sylwetka szczupła, wysmukła, włosy proste, krótkie, rude, łysina czołowa, blizna po ranie szarpanej na klatce piersiowej, widoczne ubytki uzębienia, uszy wyraźnie odstające, nos duży, prostolinijny, okulary optyczne, czoło wysokie, cera blada, twarz owalna
INNE CECHY OSOBOWE: grupa krwi 0 RH +

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Dariusz Siwiec


Dariusz Siwiec
Mężczyzna zaginął 24 sierpnia 2012 roku, podróżował autobusem do Anglii i wysiadł w trakcie postoju na dworcu PKS we Wrocławiu.
ur. 15 października 1971 roku w Tychach
Rysopis: wzrost 172 cm, 45 kg, sylwetka szczupła, oczy piwne, włosy krótkie, proste, koloru ciemny blond, twarz owalna, nos średni, prosty, uszy małe przylegające, uzębienie pełne.
W chwili zaginięcia miał na sobie kurtkę skóropodobną typu wiatrówka „do pasa” koloru ciemno-szarego, spodnie jeansowe koloru ciemno-szarego, buty sportowe koloru ciemno-brązowego, czapkę z daszkiem koloru jasnego.
Znaki szczególne : blizny na brzuchu po operacjach żołądka i trzustki, blizna za lewym uchem o długości około 2 cm.

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Bożena Świderska


Bożena Świderska
Kobieta wyszła z domu 1 września 2009 roku. Urodzona w 1957, rysopis zaginionej: sylwetka średnia, oczy szare, twarz prostokątna, uszy średnie lekko odstające, nos mały, prosty, uzębienie pełne.
W chwili zaginięcia ubrana w czarną długą sukienkę (do połowy łydki ), miała przy sobie czarną małą torebkę i płócienną torbę granatową zapinaną na suwak.
Znaki szczególne: blizna nad lewym okiem, wzrost 153 cm.

Siedmioro zaginionych mieszkańców miasta w bazie policji
Piotr Szeliga


Piotr Szeliga
W bazie zaginionych 29 października 2014, ur. 1976, drugie imię: Konrad, wzrost: 171-175 cm, kolor oczu: jasne, ostatnie miejsce zameldowania: Urabnowice.
Rysopis: waga 70-89 kg, sylwetka średnia, blizna(y) po ranie ciętej na przedramieniu, włosy krótkie, ciemne, uczesanie na czoło, wystająca krtań, widoczne ubytki uzębienia, wargi cienkie, uszy duże, nos prostolinijny, niewidomy, czoło średnie z blizną po ranie ciętej, twarz owalna
INNE CECHY OSOBOWE: głos niski (basowy, gruby)

ab / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA