tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Najpopularniejsze

  • 15 października 2019

Budżet Partycypacyjny - wiemy,które inwestycje zostaną zrealizowane

Spośród 98 propozycji poddanych pod głosowanie w ramach zadań zgłoszonych w poszczególnych okręgach, mieszkańcy wybrali te, które zostaną zrealizowane przez w 2020 roku. Wśród nich zajęcia promujące zdrowy styl życia, półkolonie, festyny, spotkania, Dzień Dziecka, Dzień Seniora czy kino letnie. Znamy także wyniki głosowania na projekty ogólnomiejskie w ramach budżetu obywatelskiego na 2020 rok.

- W głosowaniu wzięło udział ponad 18 tysięcy mieszkańców. Dziękuję wszystkim głosującym w VI edycji tyskiego budżetu obywatelskiego. Szczególne podziękowania należą się wszystkim wnioskodawcom, gdyż ich praca nie kończy się na złożeniu wniosku, ale także na aktywnym promowaniu i zaangażowaniu w zbieranie głosów mieszkańców. Waszą postawą i zaangażowaniem pokazujecie jak ważne jest dla Was nasze miasto - za to jeszcze raz dziękuję! - mówi Maciej Gramatyka, zastępca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Wyniki głosowania w Budżecie Partycypacyjnym na 2020 rok

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA